O Akademii

Współpracujemy z Akademią Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szczecinie. Akademia powstała w 2000 roku, a jej celem stało się poprawienie bezpieczeństwa na polskich drogach i zmniejszenie wysokiej liczby groźnych wypadków i kolizji. Misja akademii jest realizowana dzięki kursom i szkoleniom dla kierowców firm transportowych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, a także wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i podnieść umiejętność prowadzenia pojazdu.

Akademia prowadzi również audyty bezpieczeństwa oraz tworzy projekt organizacji ruchu. Akademia oferuje także usługi z zakresu rzeczoznawstwa: wyceny aut i innych pojazdów, a także kosztorysy napraw samochodów.

Z usług Akademii korzystają nie tylko klienci indywidualni i firmy, lecz także organy procesowe, takie jak sądy, prokuratury czy policja. Przeprowadzane są między innymi ekspertyzy sądowe, dokonujemy rekonstrukcji wypadków i kolizji. Akademia zajmuje się również medycyną sądową w ruchu drogowym.

Zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy naszych rzeczoznawców, a także pozostałych usług Akademia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szczecinie.